Expression Field (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Number
ro: Număr

en: Default
ro: Implicit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: About
ro: Despre

en: Expression
ro: Expresie
