Expression Field (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Value
es: Valor

en: Fields
es: Campos

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: About
es: Acerca de

en: Expression
es: Expresión
