Expression Field (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Fields
vi: Các trường

en: Debug Mode
vi: Chế độ gỡ lỗi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Expression
vi: Biểu thức
