Expression Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Fields
ru: Поля

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: About
ru: Информация

en: Expression
ru: Выражение
