Expression Field (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Fields
uk: Поля

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: About
uk: Про модуль

en: Expression
uk: Вираз
