Field extra (1.0.6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Field
az: Sahə

en: Field name
az: Sahə adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü
