Field extra (1.0.6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Private
be: Прыватны

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Field name
be: Назва поля

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці
