Field extra (1.0.6) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Private
de: Privat

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Field
de: Feld

en: Field name
de: Feldname

en: About
de: Über

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Entity bundle
de: Entitätssubtyp

en: Entity types
de: Entitätstypen

en: Access private fields
de: Private Felder einsehen

en: Allows a user to access private fields of other users.
de: Erlaubt es Benutzern, die privaten Benutzerdaten-Felder anderer Benutzer einzusehen.
