Field extra (1.0.6) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Private
hu: Rejtett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: Field name
hu: Mező neve

en: About
hu: Leírás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: Access private fields
hu: Hozzáférés rejtett mezőkhöz

en: Allows a user to access private fields of other users.
hu: A felhasználó hozzáférhet más felhasználók rejtett mezőihez.
