Field extra (1.0.6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: About
km: អំពី
