Field extra (1.0.6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
