Field extra (1.0.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Private
ku: تایبەت

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: About
ku: دەربارە
