Field extra (1.0.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
