Field extra (1.0.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Field
fa: میدان

en: Field name
fa: نام میدان

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر
