Field extra (1.0.6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Private
ro: Privat

en: Edit
ro: Editați

en: Field
ro: Câmp

en: Field name
ro: Nume câmp

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
