Field extra (1.0.6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Private
sk: Súkromné

en: Edit
sk: Upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Field name
sk: Meno poľa

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Entity types
sk: Typy entít
