Field extra (1.0.7) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Private
et: Privaatne

en: Edit
et: Muuda

en: Field
et: Väli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Entity types
et: Olemi tüübid
