Field extra (1.0.7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
