Field extra (1.0.7) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
