Field extra (1.0.7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Private
ne: निजि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: About
ne: बारेमा
