Field extra (1.0.7) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Private
nl: Privé

en: Edit
nl: Bewerken

en: Field
nl: Veld

en: Field name
nl: Veldnaam

en: About
nl: Over

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: Private fields
nl: Privé-velden
