Field extra (1.0.7) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Private
pl: Prywatne

en: Edit
pl: Edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Entity types
pl: Typy encji
