Field extra (1.0.8) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Private
it: Privato

en: Edit
it: Modifica

en: Field
it: Campo

en: Field name
it: Nome del campo

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Entity types
it: Tipi di entità
