Field extra (2.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Private
cs: Soukromé

en: Edit
cs: Upravit

en: Field
cs: Pole

en: Field name
cs: Název pole

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity types
cs: Typy entit
