Field extra (2.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Private
eu: Pribatua

en: Edit
eu: Editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota
