Field extra (2.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Private
he: פרטי

en: Edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Field name
he: שם שדה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות
