Field extra (2.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Private
ja: プライベート

en: Edit
ja: 編集

en: Field
ja: フィールド

en: Field name
ja: フィールド名

en: About
ja: アバウト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル

en: Entity types
ja: エンティティタイプ
