Field extra (2.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Edit
te: మార్చు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: About
te: గురించి
