Field extra (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ
