Field extra (2.0.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
