Field extra (2.0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Private
mr: खाजगी

en: Edit
mr: संपादन

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
