Field extra (2.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Edit
ta: மாற்று

en: Field
ta: புலம்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: About
ta: பற்றி
