Field fallback (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: characters
el: χαρακτήρες

en: About
el: Περί

en: Trimmed limit
el: Όριο περικοπής
