Field fallback (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: characters
hu: karakterek

en: About
hu: Leírás

en: - Choose -
hu: - Választás -

en: Trimmed limit
hu: Csonkolási korlát
