Field fallback (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Configuration
it: Configurazione

en: characters
it: caratteri

en: About
it: Informazioni

en: - Choose -
it: - Scegliere -

en: Trimmed limit
it: Limite troncatura
