Field fallback (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: characters
sv: tecken

en: About
sv: Om

en: - Choose -
sv: - Välj -

en: Trimmed limit
sv: Beskuren gräns
