Field fallback (1.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Configuration
nl: Instellingen

en: characters
nl: tekens

en: About
nl: Over

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Trimmed limit
nl: Limiet voor inkorten
