Field fallback (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: characters
pl: znaków

en: About
pl: O stronie

en: - Choose -
pl: - Wybierz -

en: Trimmed limit
pl: Granica przycięcia
