Field fallback (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Configuration
pt: Configuração

en: characters
pt: caracteres

en: About
pt: Sobre

en: - Choose -
pt: - Escolha -

en: Trimmed limit
pt: Limite reduzido
