Field fallback (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Configuration
ro: Configurație

en: characters
ro: caractere

en: About
ro: Despre

en: Trimmed limit
ro: Limita tăierii
