Field fallback (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: characters
tr: karakterler

en: About
tr: Hakkında

en: - Choose -
tr: - Seç -

en: Trimmed limit
tr: Kesilmiş sınır
