Field fallback (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Configuration
es: Configuración

en: characters
es: caracteres

en: About
es: Acerca de

en: - Choose -
es: - Elegir -

en: Trimmed limit
es: Límite recortado
