Field fallback (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: characters
id: karakter

en: About
id: Tentang

en: - Choose -
id: - Pilih -

en: Trimmed limit
id: Batas pemotongan
