Field fallback (1.0.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: - Choose -
eu: - Aukeratu -
