Field fallback (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Text format
vi: Định dạng văn bản

en: - Choose -
vi: - Chọn -
