(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Label
hy: Պիտակ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Field formatter
hy: Դաշտի ձևաչափիչ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
