(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Inline
ru: В линию

en: Field name
ru: Имя поля

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Above
ru: Сверху

en: Formatter
ru: Форматер

en: Field formatter
ru: Форматер поля

en: Formatter settings
ru: Настройки форматера

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Visually Hidden
ru: Визуально скрыт

en: Link to the entity
ru: Ссылка на сущность
