(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Above
th: ด้านบน

en: View mode
th: โหมดของวิว
