(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Label
he: תווית

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Field name
he: שם שדה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Above
he: מעל

en: Formatter
he: פורמט

en: Field formatter
he: פורמט שדה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Link to the entity
he: קישור לישות
