(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Hidden
pt: Oculto

en: Above
pt: Acima

en: Formatter
pt: Formatador

en: Field formatter
pt: Formatador do campo

en: Formatter settings
pt: Configurações do formatador

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: Visually Hidden
pt: Visualmente oculto

en: Link to the entity
pt: Link para a entidade
